magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Jakie dekoracje domowe posiadacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Lublin
Siemka! Przeprowadzam się do nowego mieszkania. Chciałabym, by moje gniazdko prezentowało się jakoś pięknie. Zastanawiam się nad zawieszeniem czegoś na ścianach. Może w tej kwestii super sposobem byłoby oryginalne lustro dekoracyjne. Poza tym myślę także nad jakimś obrazem. A Waszym zdaniem czym mogłabym udekorować ściany w domu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Multum osób decyduje się na różnorakie dekoracje na ściany do swoich chat. Jedni zamawiają obrazki, inni na przykład jakieś rzeźby. Mnie to nie dotyczy, bo ozdabianiem naszego domu trudni się moja żona. Nawet kilka dni temu polecali jej duże lustra nowoczesne. Czemu by nie, może kiedyś. Teraz nie potrzebujemy. Mamy duże lustro w korytarzu. Tak więc radźcie sobie sami. Pozdrawiam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Trudno stwierdzić co można dać na ścianę jako ozdobę. Nie orientuję się w tym, ponieważ takimi rzeczami ciekawi się moja partnerka. Ale jak dobrze pamiętam, kiedy moja siostra szukała jakiś ozdób do mieszkania to coś tam w necie znalazła i problem miała za sobą. Dlatego nie rozumiem tej rozmowy. Sądzę, że można porozmawiać o wiele zabawniejszych rzeczach. Nie rozumiem. Znikam stąd. Żegnam!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Uważam, że jest multum super rozwiązań na udekorowanie ścian w chatach. Sama niedawno się tym trudniłam i muszę powiedzieć, że teraz mój dom prezentuje się ładnie. A to wszystko dzięki mojej znajomej, która zaproponowała mi pewną stronę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Obrazy-przestrzenne/4 która była własnością spółki Evolution Home. To tam w atrakcyjnej cenie znalazłam przeróżne ozdoby na ściany. Tak mi trafiło do gustu, że zamówiłam sobie obrazek do sypialni oraz oryginalne lustro do korytarza. W ciągu czterech dni wszystko było u mnie. Powiem szczerze, że byłam pod sporym wrażeniem tych rzeczy. Ci, którzy szukają jakiś pomysłów na ozdobę ściany winni skorzystać z oferty tego sklepu sieciowego. Polecam gorąco!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Ja z kolei wzięłam do firmy nowoczesne lustra ozdobne, aby ciut odnowić desing pomieszczeń. Całość nabrała smaku typowego dla Rzymu :) Wyklikałam je na stronie Evolution Home wśród setek równie atrakcyjnych produktów. Jeżeli pan czy pani wypatruje fajnych dekoracji na potrzeby mieszkalne, powinien również bez 2 zdań odwiedzić ową miejscówką www, bo bez problemu wyhaczy tam coś idealnego dla swego domostwa :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Kupiłem narzeczonej na imieniny dwa lustra w ramie srebrnej. Jedno dała do dziennego, drugie poszło do łazienki i teraz na okrągło mam u siebie rewię mody. Lustereczka fajne, o ile rachujecie też takie niebezpieczeństwo :-P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Podejmowane tematy na forach internetowych są pomocne. Nie raz rozważałam co może być interesującą dekoracją na ścianę do mieszkania. Nawet niedawno wpadłam na ciekawy sklep internetowy, w którym polecają przeróżne dekoracje. Muszę to dobrze przejrzeć, bo chciałabym sobie wziąć obraz do pokoju sypialnianego. No nic, muszę to przemyśleć.

Post Reply

Page: 1