magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Nowy członek rodziny. Jakie preparaty pielęgnujące dla dzieci i witaminy polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Dzień dobry. Wspólnie z żoną przygotowujemy się na powiększenie rodziny. Będzie to nasze pierwsze dziecko. :) Czytamy książki, prasę, artykuły. No i szukamy porad na forach. Co polecilibyście (szczególnie liczę na Mamy) do pielęgnacji malucha? A drugie pytanie jest takie, czy warto wzbogacać o coś dietę. Z góry dzięki.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Witam serdecznie. Doskonale znam ten stan. Człowiek nie może spokojnie usiedzieć. Chciałoby się wiedzieć wszystko. :) Jeśli chodzi o tego typu preparaty, to ja bardzo doceniam olejek arganowy: http://www.apteka-internetowa-24.pl/nacomi-olej-arganowy-50-ml.html. Jest tak delikatny, że wprost stworzony do dziecięcej skóry. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Wielkie dzięki. :) Zapiszę sobie i się rozejrzę.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Jeśli chodzi o witaminy i minerały dla dzieci, to sprawa jest dość złożona. Wybór wszędzie jest dość duży: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dziecko-witaminy-i-mineraly. Ale samo stosowanie zawsze należy skonsultować z lekarzami. I nie ma się co sugerować tym, co piszą w Internecie. Pamiętajcie, że potrzeby dzieci się różnią. :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Jako że temat założył przyszły tata, to aż prosi się o to, aby wspomnieć o oleju kokosowym dla mamusi. Ciąża, poród i okres karmienia to wymagający czas dla kobieciej skóry. Trzeba szczególnie o nią dbać. A olej kokosowy ma mnóstwo zalet. Sami zresztą sprawdźcie: http://www.apteka-internetowa-24.pl/nacomi-olej-kokosowy-nierafinowany-200ml.html na tej stronie macie wszystko opisane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Dziękuję. Gdyby komuś coś jeszcze przyszło do głowy, to bardzo proszę o dzielenie się spostrzeżeniami.

Post Reply

Page: 1