magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Problem z ręką – czy orteza na nadgarstek mi pomoże?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Słuchajcie, no głupia sprawa… nabawiłem się kontuzji siedząc przed komputerem. Lekarz twierdzi, że doszło do jakiegoś stanu zapalnego i zwyrodnienia i teraz powinienem zadbać o dobrą stabilizację nadgarstka. Wcześniej nosiłem bandaż, ale miałem wrażenie, że mam strasznie ograniczony przepływ krwi. I teraz pytanie, czy orteza będzie dawała lepszy rezultat, a jednocześnie czy dłoń i przedramię będą dobrze ukrwione?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
Dobrze, że ściągnąłeś ten bandaż, bo sobie mogłeś zrobić niezłe kuku. Orteza, jeśli ją dobrze dobierzesz, to powinna Ci pomóc i ręka szybko wróci do swojej sprawności.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Kolega nade mną ma rację. Czasem ludzie robią te rzeczy, które wydają się im logiczne, a tak naprawdę można sobie zrobić niezłą krzywdę. Tak jak z tym bandażem – to rozwiązanie dobre na pewien czas, a w innym wypadku może prowadzić do opuchnięć i niedokrwienia. A taka orteza na nadgarstek zdecydowanie będzie dobrym pomysłem. Możesz sobie zobaczyć u źródła https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-i-opaski-uciskowe-na-nadgarstek-i-dlon-c-5_8.html – mają tu kilka rodzajów ortez. Musisz tylko pokombinować, która najbardziej Ci będzie pasować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Ja korzystałem z ortez nadgarstkowych z tego sklepu Ortomedyczny i byłem zadowolony, a myślę, że mój uraz był nieco poważniejszy, bo doznałem go grając w siatę. Sam więc rozumiesz, uderzenie z dużą siłą w piłkę może w końcu okazać się bolesne :P
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
To co to, ta piłka z betonu była? :D
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
NIe no, czasem po prostu się zdarza, że się źle człowiek złoży, że ma słabszy dzień, albo że za wiele razy już uderzał i wtedy staw czy kość już nie wytrzymują. Po prostu.

Post Reply

Page: 1