magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Modlitewnik Matki Bożej rozwiązującej węzły - gdzie dostanę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Witam, poszukuję modlitewnika z nowenną do Matki Bożej rozwiązującej węzły, bardzo zalezy mi na wersji papierowej, będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Matka Boża rozwiązująca węzły? Nie słyszałam nigdy o takiej…. Na pewno niczego nie pomyliłeś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Na pewno nie pomylił, moja mama modliła się do matki boskiej rozwiązującej problemy. U mnie w domu mowiło się że matka boża bierze w swoje dłonie wszystkie problemy dręczące człowieka, jego troski, zmartwienia, i tak jak węzły rozwiązuje. A wiadomo, że o co się z miłością matkę boską prosi, się spełni.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Niemiecki malarz z siedemnastego wieku H.A. Landenmantel namalował obraz Maryi Roz-wiązującej Węzły, ludność modląca się do wizerunku szybko obdarzona została łaskami Maryi, stąd też wziął się kult Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły. Natomiast sama nowenna został ułożona przez argetyńskiego księdza Juana Ramona Celeiro, bodajże w 1998 r. Sam często modlę się do Matki Bożej wlasnie tą modlitwą. Wiem dokładnie jak trudno sobie poradzić z troskami, trudami wżycia, a nawet własnymi myslami czy sumieniem, ale wiem też że nawet w sytuacjach bez wyjścia pomoże mi Matka Boża rozwiązująca węzły modlitewnik w wersji papierowej jeśli mogę doradzić najlpeiej zamówić przez internet http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/matka-boza-rozwiazujaca-wezly/. Akurat w tym modlitewniku oprócz nowenny są ujęte tez inne modlitwy do maryji, także na pewno znajdziesz coś dla siebie. pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Dziękuję ślicznie za modlitewnik i za dodatkowe informacje. Człowiek coś zasłyszy a nawet nie wie skąd się to wzięło.

Post Reply

Page: 1