magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

U kogo wykonać operację krzywej przegrody nosowej w Bydgoszczy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
W dziecinstwie miałem powazny wypadek rowerowy i od tamtej pory mam krzywy nos. Rodzice jakoś nie dopilnowali i wszystko się tak krzywo pozrastało, a że już pracuje i stac mnie na korekte tego krzywego nosa, to pomyślałem że w koncu trzeba się za to zabarac. Tym bardziej, że niedługo biore ślub i chciałbym na nim dobrze wyglądac. Czy w Bydgoszczy ktoś robi takie operacje krzywej przegrody nosowej? Ile to kosztuje? Czy coś takiego można zrobic na NFZ? Ile czasu trwa gojenie nos po zabiegu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Też miałem krzywą przegrodę nosową, ale ja zabieg robiłem w Warszawie, jeszcze na Kase Chorych. Sam zabieg nie był jakiś skomplikowany, ale robiono go w znieczuleniu ogólnym. W zasadzie na 2 dzien po zabiegu można iść do domu, aczkolwiek wszystko goi się dłuższy czas. Ja przez ta krzywą przegrode czesto krwawiłem z nosa, dlatego się zdecydowałem na zabieg i chyba dlatego mogłem to zrobić na ubezpieczalnie. Jak jest teraz, trudno mi powiedziec.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Teraz też można na ubezpieczalnie. Operacja krzywej przegrody nosowej w Bydgoszczy może być wykonana na Oddziale Otolaryngologicznym funkcjonującym w ramach bydgoskiego szpitala. Więcej informacji o samym oddziale i wykonywanym w nich zabiegach możesz znaleźć na tej stronie http://www.implanty-bydgoszcz.eu/aktualnosci/oddzial-otolaryngologii.html. Zanim pójdziesz do szpitala spróbuj pogadać z ordynatorem, dowiesz się czy kwalifikujesz się do zabiegu i jak długo będziesz musiał na niego czekac.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
Krzywa przegroda to nic strasznego. Jak masz kase to rób prywatnie. Nie będziesz musiał czekać w kolejce. W moim przypadku nos po zabiegu goił się jak na psie. Tydzień czasu i nawet nie czułem, ze nos był ruszany.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
No właśnie, zalezy mi na czasie, dlatego też wolalbym prywatnie, nawet jak trzeba za to zapłacic kilka tysięcy. Jak znacie kogos, kto to robi prywatnie to piszcie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Jak chcesz to robić prywatnie, to w tym serwisie implanty-bydgoszcz.eu znajdziesz namiary na jednego z najlepszych laryngologów i specjalistów od implantów stomatologicznych w Bydgoszczy. Skontaktuj się z nim, a on powie Ci co dalej robić i ile to będzie kosztować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
ok, dzieki za podpowiedz

Post Reply

Page: 1