magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupić defibrylator AED?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Cześć. Planuję otworzyć własny gabinet lekarski. Chciałabym, żeby był wyposażony w najlepszy sprzęt, ratujący życie. Nigdy niewiadomo, co może przydać się lekarzowi, ale też ratownikowi medycznemu, którym jest mój mąż. W związku z tym szukam całego profesjonalnego sprzętu. Szczególnie zależy mi teraz na defibrylatorach i wszystkich urządzeniach, które będą potrzebne w przypadku zatrzymania krążenia. Jeśli macie jakiś sprawdzony sklep do bardzo proszę o informację i namiar.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Ja myślałam, że taki sprzęt nie jest potrzebny w zwykłym gabinecie lekarskim, tylko w szpitalach bądź karetkach pogotowia. Po co coś takiego?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Wypadki zdarzają się wszędzie. Do zatrzymania krążenia dochodzi z powodu różnych przyczyn, nie tylko jak mogłoby się wydawać w trakcie wypadków. Dlatego uważam, że to super, że koleżanka chce mieć taki sprzęt u siebie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Pracuję, jako ratownik medyczny i z własnego doświadczenia mogę Ci polecić defibrylator AED, z którego korzystam na co dzień. Jest poręczny i lekki, a myślę, że to bardzo ważne cechy. Jest tak prosty w użyciu, że nawet osoby nie mające wiedzy medycznej mogą z niego korzystać. Więcej na temat tego urządzenia znajdziesz na stronie internetowej: hsmedical.pl/ i z tego, co się orientuję możesz tam również kupić go oraz wszystkie inne akcesoria.
« Last edit by prezentnawalentynki on Tue Apr 10, 2018 10:58 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takiego urządzenia mogą używać osoby bez wiedzy medycznej. Bałabym się, żeby ktoś na mnie używał takiego sprzętu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
To muszę Cię zaskoczyć, że rzeczywiście tak jest. Znam też firmę HS Medical i ten defibrylator i zapewniam Cię, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla osoby, której udzielana jest pomoc. Od włączenia urządzenia udziela Ci wskazówek krok po krok, co masz robić. To naprawdę innowacyjne rozwiązanie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Takie urządzenie może być bardzo przydatne osobom, które mają problemy ze zdrowiem. Jeśli będą mieli je przy sobie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przypadkowa osoba będzie próbowała je użyć i tym samym może ocalić życie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
Przyznaję, że też pierwszy raz się z czymś takim spotykam, ale wydaje mi się, że to urządzenie może uratować życie

Post Reply

Page: 1