magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Szukam tanich usług autokarowych we Wrocławiu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Planuję dla naszego klubu zorganizować małą wycieczkę. Na razie planujemy pojechać w okolice Pomorza ale jak dokładnie to wyjdzie, to jeszcze się okaze. Czy macie jakas firme może do ktorej warto zadzwonic?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Teraz przewoźników autokarowych jest naprawde duzo bo jednak w Polsce turystyka stala się naprawde bardzo popularna.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
A znasz firmę Wrocek Travel czy nie? To jest własnie firma która zajmuje się przewozem ludzi minibusami autobusami ale maja dobrej jakości sprzet. To nei sa jakeis rozlatujące się autokary. a poza tym zajmuja się wynajmem autokarów na wycieczki imprezy integracyjne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
No widzę właśnie że ta firma ma w ofercie transport autobusowy na terenie Wrocławia jest kilka takich firm. O niej kiedys słyszałem… Wydaja się być spoko dośc nowoczesne autokary dvd wc jakiś barek w autobusie wiec nie ma co narzekać tu masz info http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html w razie czego jak bys chciał.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
Prawda jest taka ,ze firmę przewozową trzeba dokladnie sprawdzić, bo może się okazac ze będzie bardzo nieciekawie. A to jednak może być już powazny problem jak zatrzymaja autobus i dalej już nie można jechac.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
Jakoś nigdy niezdarzylo mi się wiedziec o takiej sytuacji z ta firma co o niej pisałem. Oni fakt wykonują usługi autokarowe we Wrocławiu i okolicach i zresztą dalej też to jednak maja sprawdzone autokary które maja porządny nawiew wiec latem spokojnie można u nich jechac. Zreszta tu wiecej jest wiadomości http://www.wrocektravel.pl/uslugi/ i możesz sobie poczytac i zdecydowac cos.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Każdy wyjazd powinien być dobrze zaplanowany, aby nic po drodze zlego się nei wydarzyło. Bo niestety, ale różnie to bywa, a czasem nawet bardzo niebezpiecznie
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Jeśli chodzi o usługi autokarowe to prawda jest taka ze niektórzy kierowcy po prostu nagminnie łamią przepisy prawa ruchu drogowego i z takimi samobójcami nie warto jeździć :P hehe

Post Reply

Page: 1