magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Psycholog leczący depresję z Poznania? Jak wygląda takie leczenie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Hejka dziewczyny. Po ciąży popadłam w depresję i nie bardzo umiem sobie z tym poradzić. Nic mnie nie cieszy, często potrafię płakać i mieć naprawdę dziwne myśli. Znacie kogoś kto może mi pomóc? Jak wygląda takie leczenie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Co do samego leczenia to ciężko coś na ten temat powiedzieć bo każda terapia jest dostosowywana indywidualnie w zależności gdzie leży problem. Na pw wysłałam numer do psychologa :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Znajoma polecała mi panią Martę która zajmuje się leczeniem depresji w Poznaniu. Wejdź na jej stronę http://martapiotrowska.pl/depresja-uleczalna/. Tam masz wszystkie potrzebne informacje, numery oraz adres. Zgłoś się do niej, na pewno ci pomoże.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Słyszałam sporo opinii o tym gabinecie i wielu ludzi naprawdę wychodzi z depresji po wizytach w tym miejscu. Depresja to taka sama choroba jak inne więc trzeba odpowiedniego specjalisty który zna się na rzeczy :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Dziękuję wam za odpowiedzi. Nigdy nie miałam takiego problemu więc troche to dla mnie wstydliwe ale nie widzę już innego wyjścia. Nie chciała bym popaść w jakiś głupi nałóg :)

Post Reply

Page: 1