magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebny dobry dietetyk w Grudziądzu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Hello! jesteście moją ostanią deską ratunku:( szukam i szukam i nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego dietetyka w tym mieście:( jestem doprowadzona już do ostateczności i chcę zmienić swoje życie. Mam dość tego, że w sklepie odzieżowym panie z góry informują, że w moim rozmiarze niestety niczego nie ma. Mam dość tego, że nie mogę nadążyć za dzieckiem, gdy ucieka mi na spacerze Cchcę wrócić do formy sprzed ciąży i potrzebuję fachowej pomocy:( poradzicie mi kogoś??
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Witaj, najważniejsze do dorosłaś do tej decyzji!! brawo!! ja też miałam problem ze znalezieniem dobrego dietetyka w Grudziądzu, aż w końcu znalazłam pania Oktawię Gazdę, specjaliatka jakich mało, bardzo empatyczna i fachowa osoba, która pomogła mi gdy byłam już naprawdę w złym stanie pcychicznym, znajdziesz ją na tej stronie przyjazny-dietetyk.pl/grudziadz zadzwoń do niej i umów się koniecznie na wizytę.
« Last edit by prezentnawalentynki on Mon Mar 19, 2018 9:02 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Dziękuję Ci bardzo! skontaktuyuję się z nia na pewno, bo ja też już mam dość teo, że nie mogę sobie poradzić z kilogramami sama.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Cześć dziewczyny! ja tez do niej chodziłam, miałam ogromne problemy z trawieniem, ogólnie b. zle się czułam. jak się okazało nie toleruję pewnych pokarmów i dopiero po ich odstawieniu i zmianie diety czuję że żyję! pani Oktawia jest cudowna i każdemu ją polecam!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
To może i ja się skuszę, co prawda nie mam aż takich problemów jak wy, ale jednak przed latem przydałoby się kilka kg zrzucić;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Oj dziewczyny, czy wy nie macie większych problemów? Przecież to jak kto wygląda nie ma az tkakiego dużego znaczenia. Trzeba czasem po prostu zaakceptować siebie takim jakim się jest,a nie katować się dietami;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Tutaj nie chodzi o katowanie się dietami, tylko o mądrą pomoc, kogoś kto się na tym zna. I nie chodzi również do końca o estetykę, tylko o zdrowie, ja bynajmniej tak do tego podchodzę. Bez pomocy specjalisty pewnie za kilka lat będę miała problemy z sercem czy coś podobnego.

Post Reply

Page: 1