magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Zabawki My Little Pony – czy to zabawki na czasie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Jako, że już dawno wyrosłam z zabawek trudno mi się teraz odnaleźć w różnych zakamarkach tego świata. Dziecko sąsiadki ciągle opowiada mi o My Little Pony i o jakiś lalkach. Za bardzo nie wiem, czy to coś popualrnego, a chciałam jej sprawić przyjemność i jakąś zabawkę z tej serii jej podarować. Co możecie mi powiedzieć o tych bohaterach coś więcej?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
No to trafiałaś na cienki lód i uważaj bo może się szybko pod Tobą załamać, jak nie będziesz znała tematu :))) Dzieci wytkną Ci każdą niewiedzę, a masz do nauczenia całkiem sporo. Przede wszystkim ta seria to świetne lalki, które mają swoje odpowiedniki w świecie kucyków, które na pewno znasz. Każda z postaci charakteryzuje się czymś innym i inaczej wyglada.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Hehehe, dokładnie tak będzie, dzieci znają się na tych rzeczach. Co do lalek, to trzeba zanczayć, że to dziewczyny, które mają różne talenty. Moja córka uwielbia Pinkie Pie i Rainbow Dash. Wspólnie siadamy na kanapie i bawimy się na przykład w przegląd talentów. Z resztą co do sposobu zabawy to tutaj jest pełna dowolnośc…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
No to wyzwanie przede mną…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Nie będzie tak źle, skoro ja facet nauczyłem się tego wszystkiego to i Ty sobie poradzisz…Zabawki My Little Pony warto kupować tutaj ebambini.pl/My-Little-Pony-c1502, gdzie jest bardzo duzy wybór zarówno pojedyńczcyh elementów, jak i zestawów. Jedno wiadomo na pewno, że po pierwszym zakupie na pewno będą następne.
« Last edit by prezentnawalentynki on Fri Aug 18, 2017 9:38 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Tak prawdopodobnie będzie, ale głównie dlatego, że w Ebambini jest po prostu bardzo duży wybór i bardzo dobre ceny. W sklepach stacjonarnych na pewno takiej oferty nie można znaleźć.

Post Reply

Page: 1