magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Jakie znacie wypożyczalnie samochodów z Poznania z dobrymi usługami?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Czy według Was są w mieście solidne opcje na wynajem pojazdów? Bardzo możliwe że będę często bywał na gruncie zawodowym w Poznaniu i naprawdę byłoby dobrze, gdybym miał sposobność wypożyczyć samochód na korzystnych warunkach. Niestety nie miałem dotąd żadnych doświadczeń z tym miastem i nie wiem jak wygląda flota, jak cenniki się kształtują itp. Za każdą merytoryczną radę będę zobowiązany :) Pozdrawiam z Białegostoku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Również pozdrawiam ;) Co do wypożyczalni – mamy ich w mieście trochę i siłą rzeczy każda prezentuje trochę inne ceny i zakres usług. Trudno to uśrednić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Mój małżonek sporadycznie wynajmuje auta dostawcze i na tym odcinku jest dobrze. Na ceny nigdy nie narzekał. Podejrzewam że za osobowy samochód mniej się płaci.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Czasami są jednakowe stawki na osobówkę i dostawczy. Ale to jest uzależnione od konkretnej firmy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Od mniej więcej 10-15 lat wypożyczalnie samochodów w Poznaniu należą do najlepszych w Polsce i jest to raczej zgodna opinia klientów. Ja to potwierdzam, ponieważ zapotrzebowanie mam spore i przynajmniej te pięć razy w miesiącu muszę tu auto wynajmować. W moim przypadku świetnie sprawdza się ta wypożyczalnia - http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow.html. Trzymają się rozsądnych cen. Flota do tego naprawdę różnorodna.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Gdybym miała orientację to bym poradziła ale w Poznaniu póki co z wynajmu nie korzystałam. W Gdańsku owszem i mam raczej uczucia mieszane. Może Poznań ma lepsze wypożyczalnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Poznański rynek wynajmu aut należy do świetnie rozwiniętych ale to pochodna biznesowej pozycji miasta. Klientów jest sporo i popyt w tym momencie stymuluje podaż.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Jak chodzi o stan techniczny flot – większość wypożyczalni bardzo o to dba. Są regularne przeglądy i duży nacisk na systematyczną rotację aut. Ciężko żeby było inaczej przy tej konkurencji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
W porównaniu z taką Warszawą cena dobowego wynajmu samochodu osobowego wychodzi korzystnie. Sprawdziłam to kilka razy.

Post Reply

Page: 1