magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Doradztwo podatkowe w Warszawie - gdzie się udać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Jak widać w temacie, szukam doradcy podatkowego z Warszawy. Dopiero co wprowadziłem się do miasta i właśnie otworzyłem stołeczny oddział naszej firmy. Polecicie mi kogoś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Mogę polecić firmę polfinans.com.pl, która zajmuje się księgowością w przypadku mojej firmy, ale wiem, że prowadzą też doradztwo podatkowe. Wiele nie powiem Ci na ten temat, bo zwyczajnie nie wiem, ale może na ich stronie się czegoś dowiesz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Warto podesłać od razu ich stronę, gdyż niektórzy wciąż nie potrafią obsługiwać wyszukiwarek. Oto link www.polfinans.com.pl, ja osobiście nie korzystałem z ich usług, ale szef wiem, że robi wszystkie rozliczenia razem z nimi, więc polecam, bo nigdy się na nich nie skarżył.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Znam tę firmę i w szczególności polecam właśnie prowadzenie księgowości przez nich. Jeszcze ani razu nie miałam problemów ze skarbówką ani z żadną inną państwową instytucją. Wszelkie rozliczenia są robione dobrze, płatności pracownicy otrzymują na czas, w umowach nie ma błędów. Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy dasz radę znaleźć kogoś lepszego w Warszawie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Kolega szuka doradcy podatkowego, więc warto po prostu podrzucić odnośnik do tej usługi. Na stronie http://www.polfinans.com.pl/services/tax-consulting.html można przeczytać właśnie o usługach związanych z podatkami. Mam nadzieję, że znasz język angielski:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Tyle odpowiedzi, a mnie interesowało tylko doradztwo podatkowe. Mimo wszystko dziękuję Wam bardzo. Jutro skontaktuję się z kimś z tej firmy:)

Post Reply

Page: 1