magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Czy magnetyczne naklejki na lodówkę można kupić do każdego rodzaju lodówki?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Mam bardzo dobrą lodówkę jeśli chodzi y wyposażenie i konstrukcję. To świetny sprzęt, który otrzymałem w spadku po mojej ciotce. Ale niestety trochę się w transporcie zniszczył i chciałbym coś z nim zrobić. Tylko nie wiem, co mogę w tym przypadku podziałać. Słyszałem o matach na lodówkę, ale nie wiem, czy kupię na ten rozmiar… Jak uważacie? Czy lepiej farbą pociągnąć?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Daj spokój z farbami :))) Szczerze to nawet nie wiem, czy lodówki można ponownie malować, bo to jednak jakaś technologia fabryczna. Zdecydowanie te maty magnetyczne są dużo lepszym rozwiązaniem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Powiem Ci tylko tyle, żze ja z tymi naklekkami po raz pierwszy spotkałam się kiedy zamaiwałam naklejki magentyczne ze zdjęciem moich dzieci, żeby mieć je zawsze blisko siebie. Jak się później okazało również dużę formaty są dostępne i to w bardzo dobrych cenach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
A gdzie to możńa kupiuć, bo próbowałem szukać, ale tylko małe rozmiary mi się pojawiają, o dużych formatach nikt nie wspomina.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Zobacz tutaj http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke, jak takie magnetyczne naklejki na lodówkę wyglądają i jak się je montuje. To prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o rewitalizację urządzeń AGD, zwłaszcza tych, które są podniszczone, pogięte i tak dalej. Można je zakładać bez żadnych przygotowań i można je też bez problemu demontować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Świetny pomysł dla każego, kto ma na przykład małych urwisów w domu. U mnie właśnie dzieci zatroszczyły się o moją lodówkę i dzięki sklepowi Naklejkomania lodówka wygląda teraz nawet lepiej niż wczesniej jak była nowa.

Post Reply

Page: 1