magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Deweloper mieszkań w Szczecinie – znacie namiary?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Witam wszystkich. Szukam jakiegoś dobrego delopera mieszkań i domów ze Szczecina i okolic. Nie wiem niestety jednak do kogo mógłbym się zgłosić i tak pomyślałem, że napiszę tutaj na forum i może ktoś z was będzie potrafił mi coś dobrego polecić? Bo zależy mi ogólnie na mieszkaniu dla siebie i swojej narzeczonej. Chcemy coś kupić.. może ktoś mi coś poleci? Dawajcie znać w postach poniżej..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
szczerze mówiąc to jeśli chodzi o dewelopera mieszkań ze Szczecina to bez wątpienia jedną z lepszych opcji jest ta opcja: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html ;) tutaj można poczytać o bardzo interesujących mieszkaniach nowych w Szczecinie. Myślę, że bez problemu znajdziesz jakieś gniazdko dla siebie i swojej narzeczonej ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
ja też bardzo dobrze znam i kojarzę te firmę Hestia nieruchomości i dzięki nim znalazłem swój dom ;) bardzo fajna firma, ma naprawdę super ofertę, nie to co niektórzy deweloperzy… bez wątpienia bardzo się opłaca do nich zgłosić i sprawdzić ich ofertę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
no to już wiem gdzie przejrzę mieszkania.. mam bowiem sporo oszczędności ze swoją narzeczoną, sporo byliśmy za granicą i chcemy sobie właśnie kupić jakieś fajne nowe mieszkanie w Szczecinie. Zobaczymy czy uda nam się coś dobrego znaleźć ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Ojjj ale bym chciała mieć już własne mieszkanie.. to jest wręcz niepojęte, ale jednak to jest moje wielkie, wielkie marzenie ;) szkoda, żę od dłuższego czasu nie mogę jednak znaleźć nic konkretnego dla siebie ;/
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Białystok
ta stronka z nieruchomościami jest naprawdę fantastyczna ;) widać, ze sa tam super oferty dla wielu ludzi, może ja też z czasem dorobię się na tyle, by kupić fajne mieszkanko dla siebie ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Lublin
moim marzeniem jest kupić sobie dom w Szczecinie ;) to przepiękne miasto i bardzo bym chciał tam zamieszkać.. może z czasem uda mi się spełnić te zachciankę serca ;) byłoby naprawdę wspaniale..

Post Reply

Page: 1