magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Poszukiwany ładny i ciekawy susz egzotyczny do dekoracji.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Moi drodzy forumowicze. Poszukuję sklepu, hurtowni czy innego miejsca, w którym kupię susz egzotyczny do dekoracji wnętrza. Moja sypialnia to istna Afryka, pełna kolorów zachodzącego słońca i pustyni, ale niestety jest nudna. Chciałabym ją dopełnić jakimiś dodatkami - maski już mam uprzedzając wasze podpowiedzi:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
No właśnie, czytając Twój post, pierwsze co mi przyszło do głowy to maski i dzidy, ale jak już masz to za dużo nie poradzę. Mogę Ci tylko podrzucić sklep AMRA. Moja córka jest zafascynowana czarnym lądem i kupuje bardzo dużo takiego suszu do swojego pokoju. Jakieś kwiatki, główki, patyki wszystko takie całkowicie przenoszące w klimat afrykański.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Wielkie dzięki! No właśnie ja też jestem zafascynowana ich kulturą i geografią. Dla mnie to jest magiczne miejsce i właśnie chciałabym takim suszem przenieść trochę charakter tego miejsca do domu, do sypialni.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Kolega ma rację. Ten sklep to najlepsze miejsce, w którym dostać możesz susz egzotyczny. W zależności od tego co Cię interesuje możesz zamówić u nich główni, rośliny, patyki itd. Ja np. ostatnio pokusiłam się o rośliny suszone, które całkowicie oddają klimat w jakim przyszło mi mieszkać przez pewien czas w Afryce. Jak wejdziesz na tę stronę https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/Rosliny-suszone/63 to znajdziesz właśnie rośliny suszone. Od razu mówię, że świetnie prezentują się Bakuli - jak kupisz naturalne i bielone to będą one tworzyć niesłychany kontrast. Jak masz jakiś wysoki wazon to fajnie też będzie wyglądać bazia. Masz do wyboru naturalną i bieloną tak jak Bakuli, więc możesz dopasować do wnętrza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Moja córka zamawiała korę kokosową. Na początku byłem sceptyczny, ale użyła jej jako takiej miski i podstawki pod świeczkę i przyznam, że robi wrażenie. Takie małe niby nic, a jednak wygląda zjawiskowo. Warto przemyśleć najpierw zakup, żebyś nie nakupowała wszystkiego po trochu i później nic nie będzie się z niczym komponować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
No właśnie wiem. Wezmę pod uwagę artykuły, które mi podrzuciliście, bo jednak inaczej to wygląda na zdjęciu, a inaczej jak już się ma w domu. Jeszcze raz wielkie dzięki za sklep z suszem i za info.

Post Reply

Page: 1