magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Czy warto kupić gotową spółkę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Czy spotkaliscie sie kiedys z oferta sprzedazy gotowej spolki o czystej histori? Zastanawiam się czy w takiej ofercie nie ma jakiegos haczyka. Z drugiej strony pokusa jest duza bo wszystko mozna zalatwic w ciagu jednego dnia. Poprostu kupuje sie spolke juz zarejstrowana w KRS z wszystkimi niezbednymi wpisami i numerami ewidencyjnymi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Takie coś jest często praktykowane. Tutaj masz linka do firmy, która się czymś takim zajmuje http://ltd-solutions.pl/gotowe-spolki/. Na stronie masz dokładnie wyjaśnione, jak powstaje taka gotowa spółka i ile kosztuje, oczywiście mowa o spółkach bez historii. Masz też opis korzyści, ale sam już o nich wcześniej wspomniałeś. Największa zaleta to po prostu wielka oszczędnośc czasu. Nie musisz niczego sam załatwiać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Mi to wygląda na jakis przekręt.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Jaki przekręt, jeśli możesz kupić spółke bez stażu, czyli bez historii działalności. Oczywiście możesz też kupić spółkę z historią, ale to jest znacznie droższe. Jak kupujesz przez wiarygodnego pośrednika to niczym nie ryzykujesz, bo wszystko jest dokładnie sprawdzone.

Post Reply

Page: 1