magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Wiertarka – gdzie kupić najlepszą?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Cześć. Planuję niedługo zrobić sobie generalny remont w domu. Na co dzień pracuję na budowie, więc wszystko sobie sam zrobię. Chciałbym pozbyć się jednej ściany pomiędzy salonem i kuchnią. Niestety popsuła mi się moja wiertarka a wiadomo, że bez niej niewiele zdziałam. Możecie mi powiedzieć, gdzie szybko, w miarę tanio kupię. Nie chce mi się szukać po stacjonarnych sklepach, więc będę wdzięczny za namiar na sklepy online.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Ale rewelacyjnie, że umiesz sobie samodzielnie zrobić remont! Mój mąż nie potrafi i zawsze musimy zamawiać specjalistyczne firmy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
jakiej wiertarki potrzebujesz? Udarowej? Bezudarowej? Bo trudno coś doradzić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Sprawdź sobie tutaj: sklep.metalzbyt.com.pl/203-wiertarki, bo mają duży wybór elektronarzędzi. Jeśli pracujesz na budowie, to na pewno znasz się na narzędziach i wiesz, jaka będzie najlepsza. Stąd jest też moja wiertarka udarowa i jak dotąd nieźle mi służy. Super sprawdza się przy różnych pracach- wykończeniowych, więc jak potrzebujesz do domu, to może coś wybierzesz.
« Last edit by prezentnawalentynki on Mon Oct 23, 2017 10:50 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
A tak przy okazji to uważacie, że różne udogodnienia przy wiertarkach takie jak dodatkowa rękojeść czy ogranicznik głębokości wiercenia są potrzebne? Sam się zastanawiam czy to nie są po prostu niepotrzebne dodatki, za które trzeba dodatkowo dopłacać, a w ogóle się nie przydają.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
No to chyba zależy do czego będziesz jej używał i jak często. Jeśli to twoje codzienne narzędzie pracy to może rzeczywiście warto zainwestować w lepszy sprzęt. Jeśli tylko potrzebna Ci od czasu do czasu do remontu w domu, to chyba nie ma sensu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Ja akurat bym zainwestował w lepszy sprzęt, ale ja z tego korzystam na co dzień. Większość ludzi nawet nie ma wiertarek w domu ani innych elektronarzędzi. A przecież czasem się przydają do szybkiego przewiercenia. W każdym razie dzięki za namiar. Zaraz sobie zamówię.

Post Reply

Page: 1