magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Czym powinna charateryzowac się dobra lada chłodnicza cukiernicza?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Witam. Chciałabym się zorientować, na co zwracaliście szczególną uwage podczas wybierania cukierniczej lady chłodniczej do swojej cukierni lub kawiarni?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Według mnie dobra lada chłodnicza cukiernicza powinna mieć sporo półek o dużej powierzchni, żeby można było rozmiescić na nich duża ilość produktów. Poza tym powinna być wygodna w obsłudze oraz bezawaryjna. Nie ukrywam, że ładny wygląd ma dla mnie również istotne znaczenie. Takie wymagania spełniają lady opisane na stronce essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418. Jest to oferta sprawdzonego producenta lad cukierniczych oraz innych urządzeń do gastronomii.
« Last edit by prezentnawalentynki on Thu Apr 12, 2018 7:57 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Zgadzam się z Tobą. Ja także zdecydowałam się na ladę cukierniczą pochodzącą od firmy ES SYSTEM K Sp. z o.o., gdyż oferowane przez nią produkty są praktyczne, niezawodne, no i mają atrakcyjny design.
« Last edit by prezentnawalentynki on Thu Apr 12, 2018 7:58 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
W sumie dla mnie podobne aspekty mają znaczenie – funkcjonalność, wygoda podczas użytkowania, niezawodność oraz design. Dziękuję za poleconą mi ofertę, wcześniej jej nie znałam. Niewykluczone, że z niej skorzystam :)

Post Reply

Page: 1