magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Pomysł na kalendarz ścienny – jaki i gdzie zamówić

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Czołem wszystkim, chcielibyśmy wydać firmowy kalendarz ze zdjęciami naszych produktów, brandem itp. Myślę że wiadomo o co biega. Sęk w tym że są różne typy kalendarzy i jeszcze więcej firm w których można je zamówić a nie ukrywam że chciałbym mieć druk dobrej jakości. Jakieś ciekawe pomysły i sugestie? Czekam :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Ruda Śląska
Jak dla mnie powinieneś napisać maile do kilku drukarni i zapytać ich o ofertę. Zaproponuj jakiś nakład, niech wycenią, może podeślą Ci jakieś przykłady. Opcje są różne, u nas w firmie co roku praktycznie zmieniamy drukarnię...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Właśnie ja nie rozumiem takich rotacji, jak ktoś raz się sprawdza to lepiej być lojalnym wobec partnera. Od jakiegoś czasy wszelkie poligraficzne sprawy zlecam tu http://all-druk.pl/. Naprawdę rzetelna drukarnia internetowa co warto podkreślić, bo wszystkie zlecenia można ogarnąć 100% przez neta.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Też chciałam zaproponować jakąś drukarnię działającą w sieci, ostatnio trochę się ich namnożyło i w sumie to bardzo fajnie. Ludzie mają szansę załatwić druki bez chodzenia po drukarniach a załatwienie w tych starszego typu czegokolwiek zajmuje sporo czasu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Jestem za tym żeby sobie życie ułatwiać i opcja internetowa wydaje się naprawdę fajna. Sęk w tym że zawsze lepiej jest poprosić o jakiś próbnik żeby sprawdzić jakość wydruku, typ papieru itp. Przynajmniej ja tak robię.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
Tam w swoim poście pytałeś też o typ kalendarza, ja bym postawił na spiralny, zresztą tu mają http://all-druk.pl/product/kalendarz-scienny-spiralowany. Odnośnie cen to druk kalendarzy ściennych raczej nie jest jakąś mega drogą usługą i ze spokojem można się zmieścić nawet w ograniczonym budżecie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Prawda jak w firmie zamawialiśmy dwa tysiące sztuk to byliśmy nawet zaskoczeni że zapłaciliśmy tak mało. A jakościowo naprawdę wyszły kalendarze bardzo przyjemne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Taki ładnie zrobiony kalendarzyk to aż się chce gdzieś powiesić. Gorzej jak się dostanie kilka firmówek – przecież całej chaty nimi nie wytapetuję ;)

Post Reply

Page: 1