magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Ile kosztuje podnośnik dla niepełnosprawnych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Czy ktoś się może orientuje ile kosztuej podnośnik do przenoszenia osoby niepełnosprawnej. Chodzi mi o taki, dzięki któremu mozna przenieść osobę, która ma problem z chodzeniem do wanny czy pod prysznik i tak dalej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
No na pewno będziesz musiał wydać na ten cel kilk atysięcy złotych, ale myślę, że nie więcej niże 5. Z tego co wiem, a wiem to od moich znajomych bardzo dobrze rozwinięta jest tuaj kwestia dopłat czy dofinansowań.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Zgadza się, jeśli chodzi o dopłaty, to bardzo często spotykana forma zakupu. Taki sprzęt dobrze jest kupić u pewnego sprzedawcy, który dodatkowo pomoże w załatwieniu wszystkichg formalności. Taką firmą jest na przykład Mazemed, która oferuje bardzo dobry sprzęt w najniższych na rynku cenach.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Jeśli chodzi o ofertę z firmy Mazamed to nie ma ona sobie równych wśród innych dostawców. Zwykle to zagraniczne firmy, które nie są w stanie konkurować z rodzimym producentem, który oprócz podnośników oferuje też całą gamę innych urządzeń, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu osobom niepełnosprawnym.

Post Reply

Page: 1