magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Który z serwisów narciarskich w Poznaniu jest dobry?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Witam. Chciałbym zapytać o namiary na jakąś dobrą firmę w której mogliby zrobić przegląd i serwisowanie mojego sprzętu narciarskiego. Nie wiem jednak do kogo się zwrócić może ktoś tutaj na forum zna jakąś fajną stronkę tego typu, najlepiej w Poznaniu? Będę wdzięczny za Waszą pomoc ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Jak chcesz skorzystać z dobrego serwisu narciarskiego to proszę: http://2kola.net.pl/content/10-serwis-narciarski tutaj masz wszystko opisane i jeszcze podany jest cennik, wiec będziesz wiedział mniej więcej co ile kosztuje itp. ;) spokojnie sobie wszystko przelicz i będziesz wiedział co, za ile itp.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
Też jeżdżę na nartach ale bardziej zainteresowała mnie oferta rowerów firmy merida: http://2kola.net.pl/5_merida, które też mają na swojej stronie.. to jest naprawdę kawał świetnego sprzętu i jestem mega zainteresowany, żeby jednak kupić sobie tego typu rower..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Mi też się bardzo podoba oferta ich rowerów ;) koniecznie muszę do nich napisać i kupić taki rower dla siebie ;) będę miał na czym jeździć już niebawem :D

Post Reply

Page: 1