magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci i gdzie najtaniej?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Ruda Śląska
Cześć, ile kosztuje najprostszy plac zabaw dla dzieci z drewna i gdzie najtaniej można zamówić? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Hej. Zamawiałem w RSC BIS w lato poprzedniego roku dosyć skomplikowany i duży zestaw razem z montażem na miejscu i dobrze wybrałem bo cena atrakcyjna, a wykonanie dokładne i zabezpieczone aby dzieci nie zrobiły sobei krzywdy. jakość belek też oceniam pozytywnie bo nie pojawiły się peknięcia ani żadne inne ślady świadczące żeby coś złego się działo.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Jeśli interesują Cię drewniane place zabaw dla dzieci ceny najlepsze mają tu - http://www.winnetoo.pl/cennik/. Przesyłam od razu link do cennika żebyś miała łatwiej. Zestawy są bardzo zróżnicowane, solidne i mocne wiec nie ma potrzeby obawiać się że coś się złamie. Drewno jest odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi i nie trzeba go dodatkowo impregnować. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało, na pewno odpowiem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Ruda Śląska
Wszystko bardzo konkretnie i dobrze opisałaś, ceny też mi bardzo pasują więc chyba nie będę już zwlekać tylko zamówię. Czy firma którą mi zaproponowałaś oferuje także montaż? Znając mojego męża nigdy się za to nie zabierze... pozdrawiam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Oferują montaż i nie ma z tym żadnego problemu ale warto zadzwonić albo napisać do nich i podpytać ile policzą bo pod uwage biorą złożoność zestawu i odległość od magazynu. To tylko detal bo liczą sobie grosze i tak wychodzi o wiele taniej niż przy zakupie w jakimś markecie, a jakość jest nieporównanie lepsza i taki plac zabaw dłużej posłuży dzieciakom. Pozdrawiam serdecznie.

Post Reply

Page: 1