magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Poszukuję kijków trekkingowych.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Cześć forumowicze i forumowiczki, postanowiłam odmienić swoje życie wprowadzając do niego trochę aktywności fizycznej. Padło na popularny ostatnimi czasy nornic walking, ale mam problem z doborem odpowiednich kijków. Znajdzie się tutaj jakiś specjalista ze sklepu sportowego albo zapalony fan nornic walkingu? Potrzebuję porady:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Świetna decyzja! Również uprawiam tę dyscyplinę i muszę powiedzieć, że przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Na początku nie spodziewałam się, że będzie tak ciężko - wydawało się, że to tylko spacerek z kijkami, ale okazało się, że to faktycznie poważny wysiłek fizyczny, który angażuje niemal wszystkie części ciała. Dziś robię już po kilkadziesiąt kilometrów tygodniowo i wiem co nie co na ten temat. Na pewno musisz dopasować odpowiednią długość kijków do swojego wzrostu - to podstawa, aby móc cieszyć się komfortowym treningiem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Zmotywowałaś mnie jeszcze bardziej do ćwiczeń! Rady oczywiście przydadzą się, w sumie nie wiedziałam, że istnieją różne rozmiary kijków. A mógłby ktoś polecić jakiś sklep - najlepiej internetowy?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Jest jeden świetny sklep internetowy napieszo.pl, który oferuje wszelkiego rodzaju sprzęty i wyposażenie turystyczne. Kupić u nich można również kijki do nordic walkingu różnych znanych marek. W szczególności warte polecenia są Elbrus oraz K2 Sport, gdyż odznaczają się niebywałą wytrzymałością. Sam posiadam kilka par kijków obu marek i jeszcze żadne nie odmówiły mi posłuszeństwa. W kwestii rozmiaru to powiem, że większość jest regulowana więc tym nie powinnaś się przejmować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Również mogę polecić ten sklep - doradzą, pomogą w wyborze, a co najważniejsze, oferują sprzęt wyłącznie najlepszych marek. Na stronie napieszo.pl/401-kije-trekkingowe-nordic-walking możesz sprawdzić jakie kije trekkingowe posiadają w swojej ofercie, a także dowiedzieć się czegoś więcej o samej dyscyplinie. Ja ze swojej strony mogę Ci doradzić, abyś postawiła na kijki z systemem AntiShock, abyś nie nabawiła się kontuzji nadgarstków - drgania będą niwelowane przez odpowiednią konstrukcję i nie będą przenosiły się na dłonie.
« Last edit by prezentnawalentynki on Wed Feb 28, 2018 11:45 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Świetne rady! Dziękuję! Kijki już zamówione:)

Post Reply

Page: 1