magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Potrzebny ortodonta z Warszawy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Witam wszystkich, potrzebuję namiary na dobrego i przyjaznego dzieciom ortodonte. Moja córka ma już odpowiedni wiek, aby zadbać o piękny uśmiech. Wszystkie mleczaki wypadły, ale oczywiście różnie to wyglądało i kilka zębów postanowiło pójść swoją drogą. Możecie polecić jakiś dobry, niedrogi gabinet ortodontyczny w Warszawie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Niedawno korzystałam z usług gabinetu Dental Gallery i poszłam tam z podobnym problemem co Ty. Córka również ma krzywy zgryz i postanowiłyśmy to zmienić. Oferują oni zarówno aparaty ortodontyczne stałe, jak i ruchome, więc z pewnością dopasują odpowiednie do uzębienia córki - wszystko jest też zależne od stopnia wady.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Faktycznie jeżeli interesuje Cię ortodoncja w Warszawie to również polecam zakład z Sowińskiego. Obsługa profesjonalna od samego początku - już pobranie odlewów napawało mnie optymizmem, a efekt końcowy po zdjęciu aparatu oszołomił. Co najważniejsze zęby nie wróciły do swojego wcześniejszego stanu, więc pozostaje mi mieć nadzieję, że już nic się z nimi nie stanie i będę mogła Cieszyć się olśniewającym uśmiechem do końca życie. No może trochę przesadziłam:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Przyznam rację, że ortodoncja w Warszawie to niemały problem, ale nadzieję wskrzesza firma, którą polecają koleżanki. Można jeszcze dodać, że również po zdjęciu aparatu zadbają oni o uśmiech. Usuną ewentualne, powstałe w trakcie leczenia naloty oraz przebarwienia i pomogą wybielić zęby. O całym procesie leczenia ortodontycznego możesz przeczytać na stronie dental-gallery.pl/ortodoncja.html. Zapoznaj się z treścią zamieszczoną pod linkiem, a z pewnością wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.
« Last edit by prezentnawalentynki on Thu Oct 05, 2017 12:09 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Tak dokładnych porad nawet się nie spodziewałam, ale super, że można liczyć na pomoc na forum:) Już zapisałam córkę na wizytę i za kilka dni idziemy na pierwsze spotkanie. Pewnie wezmą odlew, zrobią ewentualnie prześwietlenia i zaczniemy planować co zrobić, aby przywrócić proste zęby.

Post Reply

Page: 1