magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Czy można zorganizować pokaz iluzji w Warszawie, odbiorcą są dzieci?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Lublin
Chciałabym zorganizować w naszej szkole fajny pokaz magii. Tego jeszcze u nas nie było, ale nie mam też pewnej osoby do występu. Nie muszę chyba zaznaczać, że nie moze byc zadnejh pirotechniki i tak dalej. To musi być w pełni bezpieczne, bo to jednak dzieci. Pytanie, kto obsługuje takie występy i czy jest szansa na zaproszenie kogoś znaczącego w tej branży?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Białystok
Nie wiem co masz na myśli myśląc, że kogoś znaczącego, ale na rynku jest parę nazwisk godnych uwagi. Ja gościłam niedawno magika w nszej placówce i musze powiedzieć, że dzieci były zchwycone. Wiem już na pewno, że warto takie coś powtarzać. Cały show był zrobiony typowo pod dzieci, więc o nic nie musiałam się martwić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 3
Location: Lublin
A kto był u Ciebie, bo tego nie napisałaś?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Białystok
To był MariuszCzajka, który ma przygotowane występy zarówno dla najmłodszych, jak i starszej publiczności. Po prostu oferta dopasowana jest pod klienta. Informacje o nim znajdziesz tutaj http://mariuszczajka.pl/, więc droga niedaleka do tego, żeby zorganizować profesjonalny pokaz iluzji Warszawa już miała okazję wiele razy go oglądać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Powiem Wam jedno, nie wiem jak to jest w przypaku dzieci, ale ja jako dorosły byłem nie tyle oszołomiony w trakcie występu co po prostu zaciekawiony. Jakby ktos zrobił mi wtedy zdjęcie mojej miny to z cała pewnością wyglądałoby to bardzo śmiesznie. Polevcam takie występy bo to duża odskocznia od codziennych obowiązków.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Bez wątpienia tak, jako rodzin jesten jak najbardziej za tym, żeby dzieci oglądały takie występy. Coś można z tego wynieść i jeszcze czym się zainteresowac. Sam kiedys szukałem informacji o tym, jak się wykonuje sztuczki magiczne i niestety nie znalazłem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Bo artyści zwykle strzegą tych informacji bardzo mocno. Z reguły to ich autorskie pomysły i każdy chce być w czymś najlepszy po prostu. Ci najbardziej znani na świecie mają do tych swoich występow jeszcze doskonałą oprawe artystyczną.

Post Reply

Page: 1