magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Dobra oferta kursów i szkoleń w Poznaniu jakieś propozycje?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Szukam i znaleźć za bardzo nie mogę firmy zajmującej się szkoleniami dla załóg przedsiębiorstw. Na Zachodzie to mega rozbudowany segment u nas chyba wciąż w fazie rozwoju. Może dlatego mam problem. Byłabym zobowiązana za sugestie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Ze swojej strony mogę polecić firmę Halibut. Nazwa może na to nie wskazuje ale w Poznaniu to potentaci w temacie szkoleń zakres mają naprawdę szeroki. Będziesz zadowolona.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Miło że ktoś wspomniał właśnie o nich. Mam kilka ciekawych doświadczeń, a jeśli idzie o kursy i szkolenia Poznań nie ma lepszej ekipy. Na stronie http://www.halibut.pl/ można sobie poczytać o ich usługach. Bardzo przyjemni ludzie, tak poza wszystkim.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Sama nie wiedziałam o tej firmie to ważna informacja dla mnie bo wkrótce będę wdrażała nowe osoby u siebie i to może być pomocne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Polityka szkoleń w polskich przedsiębiorstwach ogólnie zmienia się na lepsze. Rośnie profesjonalizm i to jest super wiadomość bo można się czegoś dowiedzieć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
Nie może być inaczej jeśli polskie firmy chcą być szanowane przez pracowników. Dobre szkolenie ma swoją wartość i inteligentny pracownik może z nich wiele wynieść pod kątem przyszłej kariery.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
U nas niestety szkolenia nadal kiepsko wypadają. Takiej firmy trzeba czasami żeby trochę podnieść poziom w górę.

Post Reply

Page: 1