magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Niedroga hala systemowa z projektem i wykonaniem

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Interesuje mnie zlecenie projektu hali przemysłowej, o profilu produkcja-magazyn. Materiał – oczywiście na bazie szkieletu stalowego, dlaczego tak wyjaśniać chyba nie muszę. Rzecz w tym że nie widzę na ten moment nikogo komu mógłbym ten temat zlecić. Wszelkie sugestie przyjmę z radością.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Ze swojej strony polecam Solid Hale – dobra ekipa z doświadczeniem, sporo realizacji na koncie. Zresztą można sobie w necie o nich poczytać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Wydaje mi się że dziś coraz więcej osób zleca właśnie wykonanie hal tego typu – koszty są diametralnie niższe aniżeli przy budowaniu tradycyjnymi technologiami. Dla przedsiębiorców każda oszczędność to duży walor.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Tutaj widzę że mają ciekawą ofertę - http://solidhale.pl/oferta/systemowe-rozwiazania/. Faktycznie dobrze to wygląda. Porządna hala systemowa powinna być robiona przez doświadczoną ekipę żeby nie było potem jakichś dziwnych historii z wytrzymałością.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
Prawda, znam przypadek gdzie jacyś pół-amatorzy wzięli się za budowę takiej hali i o mało co nie doszło do katastrofy budowlanej. Zdecydowanie trzeba takie prace powierzać ekipom z praktyką i wiedzą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Trzeba przestrzegać jednej zasady tak naprawdę – nie oszczędzać na siłę. Jeśli ktoś chce tak robić zawsze naraża swoje przedsięwzięcia na szwank a to nie jest już oszczędność ale zwykły brak rozsądku.

Post Reply

Page: 1