magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Zestawy do monitoringu

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Witam wszystkich serdecznie. Chcąc dowiedzieć się czegoś odnośnie monitoringu zawitałem w te strony i liczę, że mi trochę podpowiecie. Interesuje mnie wszystko co dotyczy działania kamer, ustawienia, a także tego w jaki sposób się to wszystko rejestruje i gdzie. Możecie pomóc?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Jasne, że możemy. Kamera zapisuje obraz, który jest wysyłany najczęściej kablem do komputera, który posiada odpowiednie oprogramowanie. Możesz zapisywać obraz lub oglądać live – cała filozofia monitoringu. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
W sumie to tak jak koleżanka przedstawiła. Nie ma w tym filozofii. Według mnie najważniejsze w tym wszystkim jest odpowiednie ustawienie i kalibracja sprzętu. Jeśli szukasz dobrych zestawów to myślę, że tutaj możesz sobie coś odpowiedniego wylukać mzxglobal.pl/komplety-i-zestawy-do-monitoringu.html. Dobry urzet mają, myślę, że jest godny uwagi. Na stronie znajdziesz kontakt to na twoim miejscu skontaktowałbym się z przedstawicielem i wypytał dokładniej o konkrety, żeby wiedzieć jak działa, na czym polega instalacja i co ewentualni trzeba posiadać. Sam system monitorujący no do drogich nie należy, choć każdy z pewnością ma inny przedział akceptowalnych cen. Dla mnie osobiście to nie jest drogo, ale to tylko moje zdanie.
« Last edit by prezentnawalentynki on Tue Jun 05, 2018 1:45 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Ja też niedawno szukałam informacji na temat monitoringu i też wlasnie trafiłam na stronkę, którą tu podałeś kolego i przyznam, że to był dobry wybór. Mają dobry sprzęt, dla mnie działa bez zarzutu. Jeśli chodzi o instalację to zawołałam fachowca, wszystko działa jak należy. Myślę, że kamer to nie ma co się obawiać, obawiać się mogą ci co mieli coś do ukrycia.

Post Reply

Page: 1