magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Graficzna strona biznesu – szukam agencji reklamowej

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
Hehe ale mi wyszedł ambitnie brzmiący tytuł :D Ale w sumie wyzwanie jest ambitne bo chcę zlecić wykonanie elementów promocyjnych. Chodzi przede wszystkim o ulotki, także spersonalizowane stoiska targowe. Pewne podstawy są ale dotychczasowa identyfikacja musi być odświeżona.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 29
Location: Ruda Huta
Z tą graficzną stroną biznesu to faktycznie ładnie Ci wyszło :) Fakty są takie że masz całą masę agencji które sobie radzą z takimi tematami i to radzą sobie dobrze. Także jeśli chcesz to powinieneś się skoncentrować na szukaniu jakiejś z top 10 według mnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Przez pryzmat swoich doświadczeń polecam tę ekipę http://simplycreative.pl/oferta/44/projektowanie. Powiedzieć o nich że są dobrzy to ciut za mało. Przynajmniej ja nie mogę powiedzieć pół złego słowa.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
Dziś nawet zaprojektowanie dobrych ulotek jest wyzwaniem. I wiele firm ma niestety bardzo kiepskie materiały reklamowe co widać z kilometra. Dlatego warto sięgać po pomoc, to żaden wstyd a nawet dowód profesjonalizmu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Takie odświeżenie identyfikacji to bardzo wielu firmom w Polsce by się przydało. Siedziałem w tym jakiś czas i mogę zaświadczyć że jakoś opornie naszym przedsiębiorcom to idzie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 10
Location: Białystok
Ej no, nie jest tak źle. Coraz więcej firm sporo inwestuje w wizerunek, w fajnie wyglądające strony, logo itp. Może miejscami jeszcze trochę odstajemy ale w wielu innych krajach niby lepiej rozwiniętych jest tak samo.

Post Reply

Page: 1