magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Czy warto zatrudniać hostessy do obsługi eventu firmowego?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
Cześć wam, mam małe pytanko, otóż mam zorganizowac firmową imprezę w jakimś ciekawym miejscu i tak sobie myślę, czy warto do obsługi tego eventu zatrudnić hostessy? Cos mi poradzicie, bo naprawdę nie wiem?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Ełk
A po co? sam nie umiesz jej zorganizować, co niby takie dziewczyny miałyby robić, przecież to ty najlepiej powinieneś wiedzieć, co na takiej imprezie ma być, czyz nie?!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Jak się nie znasz na fachowej organizacji eventów, to siedź cicho. Teraz bardzo modne jest zatrudnianie profesjonalistów do organizacji różnych imprez, konferencji, gali czy eventów firmowych. Taka urodziwa i znająca się na swoim fachu hostessa Kraków czy też inne miasto obsługująca, to świetny pomysł. Przecież hostessy to młode i wykształcone dziewczyny, które mogą zająć się, np. całą oprawą artystyczną.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
no właśnie, koniecznie zatrudnij kilka ładnych hostess z Katowic, te piękne dziewczyny doskonale sprawdzą się, jako profesjonalna obsługa imprezy firmowej. Są do tego specjalnie przeszkolone i posiadają niezbędne certyfikaty. pomyśl o tym. są to hostessy z warszawskiej agencji, która obsługuje wiele miast Polski.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Pawłów
a czy te hostessy obsłużą też prezentację, np. produktów w dużym sklepie dpozywczym, bo ja byłabym zainteresowana promocja nowych produktów?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
No oczywiście że tak, w takich agencjach hostessy są po specjalnych szkoleniach i posiadają niezbędne badania, które upoważniają do prezentacji artykułów spożywczych. Są one przygotowane do takiej prezentacji prodktów w dużych sklepach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
Weszłam tutaj zupełnie przypadkowo i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam naprawdę warto zatrudniać hostessy do prezentacji produktów, gdyż wtedy będzie sie miec pewność, że pokaz będzie na jak najlepszym poziomie

Post Reply

Page: 1