magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Jakie owoce suszone zamawiać do sklepu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Hej! Zostało mi powierzone zadanie polegające na wybraniu owoców suszonych do sklepu ze zdrową żywnością, a że ja mam gust smakowy bardzo specyficzny to pomyślałam, że lepiej zrobię radząc się innych ;D Generalnie chodzi nie tylko owoce, ale też o jakieś ziarna, orzechy, zboża itd. Co proponujecie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
Ja proponuję białą quinoę, amarantus (ziarno) i orzechy nerkowca. Wszystko smaczne i brdzo zdrowe :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Piła
To żeś pojechała… Pytanie dotyczyło raczej produktów chętnie wybieranych przez ludzi, a nie takich o których nikt nigdy nie słyszał xd Biała quinoua? Co to w ogóle jest i kto niby miałby to kupić… Chyba lepiej postawić na standard (tylko nie mowcie mi, ze oklepane jest nudne, bo chyba ważniejsze jest to, żeby ludzie kupowali i interes się krecił, a nie żeby sprzedawać jakieś oryginalne dziwactwa, których nikt i tak nie kupi). Suszone śliwki, morele, daktyle… to jest we wszystkich sklepach i raczej nie bez powodu tylko dlatego, ze ludzie to lubią i kupują.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
Serio? Bo mi się wydaje właśnie, że ludziom już się to znudziło. Zauważ, że zawsze jak jest jakaś nowość w sklepie to to właśnie przykuwa uwagę ludzi ;) Ludzie lubią próbować nowych rzeczy. A biała quinoa to dla twojej wiadomości komosa ryżowa, bardzo zdrowa i bogata w białko. Ludzie interesują się teraz zdrowym stylem życiai coraz chętnie sięgają po rzeczy tego typu, więc moim zdaniem właśnie na to powinno się teraz stawiać, jeśli chce się wyróżnić. I proponowałabym jeszcze siemię lniane, ale może nie takie zwyczajne (bo takie jest dostępne wszędzie), ale może np. wybór siemienia lnianego złotego byłby dobry?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 20
Ja myślę, że warto byłoby spróbować brązowego czy jakiegoś innego. Dorzuciłabym jeszcze owoce kandyzowane to coś czego brakuje w sklepach, a przecież ludzie je uwielbiają (przynajmniej ja <3) Spróbuj tu bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/ananas-kandyzowany-1-kg W każdym razie jak dla mnie grunt teraz to sięganie po nowe produkty, takie które zaciekawią ludzi, bo inaczej ciężko się przebić na tle innych sklepów. Powodzenia! :)

Post Reply

Page: 1