magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Jaka wykładzina do sali klientów.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Prowadząc szeroko zakrojoną obsługę klienta człowiek musi mieć na uwadze mnóstwo elementów, o których na pewno nie pomyśli sam klient. Ten ostatni chce tylko przyjść i wygodnie załatwić co trzeba. Ja natomiast mysle obecnie nad tym , jaka wykładzinę położyć na podłodze, bo ta co jest obecnie ma już ogromne przetarcia i wsyglada źle.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Sucha Wola
Sam jestem klientem różnych instytucji i wyobraź sobie, że zwracam uwagę na to jaki jest wystrój danego miejsca, ale raczej nie zastanawiam się, dlaczego i kto położył dany element. Faktycznie niech to bedie na glowie zarządcy danego miejsca :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Zgadza się. Przy wykładzinach jest o tyle problem, że samą wymianę w tego rodzaju miejscach trzeba przeprowadzić bardzo szybko i sprawnie. Nie mogą się pojawić żadne opóźnienia, bo może być później problem z samą obsługą.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 61
Ekipę to ja mam sprawną, wiec na pewno sobie z robotą bardzo szybko poradzą. Pytanie tylko jakiego rodzaju wykładzinę położyć.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Iława
No jak dla mnie to bezsprzecznie do takiego obiektu pasuje wykładzina wykonana z pcv w Krakowie w większości instytucji publicznych tak to wygląda. I bardzo dobrze, bo szczególnie w okresie zimowych jest to doskonały materiał do sprzątania, wycierania i konserwacji.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 24
Location: Rusinowice
Z punktu widzenia konserwacji, to lepszej wykładziny nie znajdziesz. Warto zainstalować właśnie taką. Kupiłam bardzo fajną wykładzinę na terenie Śląska dwa lata temu i użytkuje się świetnie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Tutaj nie ma się co rozwodzić, bo pcv to najlepszy materiał do takich obiektów bez dwóch zdań. Ja bym jeszcze dodał, gdzie takie coś można kupić wykladziny.net/kontakt/7/wykladziny-gdynia-trojmiasto i to za bardzo dobre pieniądze. Wtedy masz komplet potrzebnych informacji do realizacji inwestycji :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Iława
W przypadku takiego obiektu to dywanona wykładzina na pewno się nie sprawdzi. Szczególnie zimą byłby problem, bo to jednak błoto, śnieg, sól i tak dalej. Szybko byłaby zniszczona.

Post Reply

Page: 1