magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Jakie źródło kolagenu jest najlepsze?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
Cześć! Jako przykładny mąż nie mogę pozwolić, by mojej kochanej małżonce czegokolwiek brakowało, dlatego też wspieram ją w każdym jej celu. Obecny – pozbyć się przynajmniej części zmarszczek. Choć my faceci generalnie słabo to rozumiemy, jak z tym walczyć, to kobiety wiadomo, mają przeciwko zmarszczkom jakąś swoją krucjatę. Próbowaliśicy kilku rzeczy już, ale ostatenicz nie było widać żadnych większych efektów. Może Wy beciecie w stanie coś podopwiedzieć? :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Lublin
O rany, jaki kochany facet :) Żeby mój się tak angażował, to byłoby fanie :( A on tylko „na co ci tyle kosmetyków!”. A mi samej by się prydała taka kuracja przeciwzmarszczkowa, więc jeśli ktoś tutaj jakiś sprawdzony sposób poleci, to będę bardzo wdzięczna :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
Hej! Jest wiele produktów z kolagenem, ale też nie każdy działa. Najczęściej te kremy popularnych marek to jest pic na wodę fotomontaż. Dlatego ja trochę podrążyłam sieć, poczytałam kilka artykułów i trafiłam wtedy na suplement kolagenowy w tabletkach, który zdziałał naprawdę dużo :) Ten sam sklep ma także w ofercie kosmetyki, kremy itd. z kolagenem i kwasem hialuronowym. Tych jeszcze nie próbowałam, ale jeśli są tak dobre, jak tabletki, to zdecydowanie warto :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 23
Location: Bezek
Prawdą jest, że właśnie chya tabletki byłyby najlepsze. Odpowiednie wyciągi z ziół, a także inne składniki pobudzają nasz organizm, by sam produkował kolagen. Bo to jest tak, że z wiekiem nasze ciało przestaje samo wytwarzać jego włókna. Stosując za to takie stymulanty jest szansa, że dalej będzie go produkowało i będzie można się cieszyc młodym i pięknym wygladem :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
czyli w zasadzie najlepsza byłaby kombinacja jednego i drugiego :) Pytanie tylko, gdzie dostać tego typu tabletki i kosmetyki, byleby były skuteczne i nieszkodliwe (bo to wiadomo… różna szarlataneria jest na internecie…)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Łęczna
To fakt, że czasem można trafić na tabletki i kosmetyki, które przyniosą więcej szkód niż pożytku. Ale jak sobie znajdziecie Kolagenowy Sklep (tak dosłownie), to tam dostaniecie zarówno i kosmetyki i tabletki :) Ja tam się zaopatrzam w swój suplement diety i jestem zniego bardzo zadowolona :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Urszulin
O no to super :) Mam nadzieję tylko, że mojej małżonce też pomogą. Tak czy siak, dzięki za pomoc ;) Trzymajcie się ciepło!

Post Reply

Page: 1