magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Polecam magazynierom...

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Ełk
Witam wszystkich zgromadzonych na forum, domyślam się że logują się tutaj sami magazynierzy. Jeśli chodzi o transport produktów sypkich poza granice kraju, serdecznie polecam kontenery elastyczne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Transport artykułów sypkich poza granice kraju wymaga zastosowania nowoczesnych worków. Uważam że worki big bag to jest najlepsze rozwiązanie, ponieważ one są bardzo trwałe a przy tym ekologiczne. Cukier bez dobrych worków po prostu narażony jest na rozsypanie się podczas transportu w inne miejsce. Izomer ma stronę w Internecie. To jest doskonały producent, zapewnia worki big bag po dość niewielkich cenach. Worki tej firmy świetnie nadają się do przechowywania warzyw w magazynach. Można nabyć dla swojego przedsiębiorstwa worki które posiadają nawet cztery uchwyty. W pełni ufam temu producentowi, bo już od lat korzystamy z zapewnianych przez Izomer rozwiązań. Jaki nabywca niesłychanie chwalimy sobie stabilizatory kształtu i wkłady foliowe usytuowane w środku. Już nie za bardzo pamiętam gdzie ten producent ma siedzibę lecz z pewnością na ich witrynie jest taka informacja. Można kupić u nich worki przeznaczone do jednorazowego użytku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 34
Location: Iława
Istnieje mnóstwo rozwiązań na fachowy przewóz artykułów sypkich. Akurat moja firma nie wysyła produktów za granicę, ale używam wspaniałej jakości rzeczy do wożenia warzyw i myślę, że również świetnie by się sprawdziły do transportu za granicę. Ja postawiłem na solidne kontenery elastyczne. Muszę przyznać, że są wspaniałym rozwiązaniem. Dawno temu zawsze miałem problem z transportem tych warzyw, aby nie były zniszczone czy coś. Ale to odeszło w zapomnienie odkąd mam kontenery. : D
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Warszawa
Nie mam pojęcia w jaki sposób organizuje się transport chemikaliów lecz zdaję sobie sprawę z tego że do cukru i innych artykułów posiadających sypki charakter zdecydowanie najlepiej nadają się wykonane z polipropylenu worki big bag. Naprawdę wiem co mówię gdyż korzystam w pracy właśnie z czeegoś takiego.Jeśli potrzebne Wam nowoczesne kontenery elastyczne, kliknijcie na witrynę Izomer.com.pl. Oni wytwarzają specjalistyczne worki zarezerwowane do wielorazowego zastosowania. rewelacyjny wytwórca.Jak by posiadali stosowne miejsce na stronie, to zdaje się zamieściłbym tam jakieś komplementy. Nie tylko ja tak dobrze się o nich wyrażam, już wiele razy słyszałem jak ktoś dobrze o nich mówi.

Post Reply

Page: 1