magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Prezent na rocznicę

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 2
Location: Lublin
Według mnie to można wysłać każdej osobie taki prezent. Sądzę, że to może sprawić mnóstwo radości. Tak było w moim przypadku, kiedy na 2 rocznicę ślubu dostałam prześliczny kosz upominkowy z wielkim misiem. Coś wspaniałego. Sądzę, że takie kosze upominkowe sprawią naszej ukochanej, mamie czy też innej ważnej dla nas osobie wiele radości i uśmiechu. Ja byłam Bardzo zadowolona. To cudowne uczucie kiedy otwierają się drzwi, a tam jest kurier z takim prezentem. : D
« Last edit by prezentnawalentynki on Mon Sep 14, 2015 1:18 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: -2
Location: Michałów
Niewątpliwie panowie zamawiają za pośrednictwem sieci wiązanki kwiatowe dla kobiet które im się podobają, a także dla swoich mam. Kwiaciarnie internetowe mają sporo roboty, gdyż ciągle potrzebne sa jakieś wiązanki. Wiem coś o tym gdyż moja siostra pracowała kiedyś w kwiaciarni tego typu, mówiła że mieli całą masę roboty. Cały świat sukcesywnie przenosi się do Internetu. Jestem wielbicielką kwiatów w każdej formie. Zawsze się cieszę jak ktoś mi wręczy jakąś wiązankę z kwiatów albo nawet pojedynczego kwiatka. Muszę kiedyś kupić sobie własną działkę i posadzić na tej działce mnóstwo kwiatów. Gdy człowiek jest czymś szczerze zachwycony to bez wahania poświęca temu czas. Podlewanie kwiatów wcale nie musi być męczące dla kogoś kto przepada za kwiatami. Moja koleżanka ma dom z ogromnym ogrodem i czasem zaprasza mnie do siebie na kawę. Bardzo lubię ją odwiedzać i zawsze przynoszę ze sobą jakieś ciasteczka. W jej przydomowym ogrodzie są śliczne kwiaty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Piła
Dużo czytałem na temat wysyłania kwiatów swoim bliskim, ale muszę stwierdzić, że tak wiele jak tutaj to w żadnym miejscu się nie dowiedziałem. To Bardzo fajny temat, ponieważ pragnę wysłać taki podarek mojej mamie ze Szczecina z okazji urodzin. Powiem szczerze, że kosze upominkowe nie ciekawią mnie, ponieważ nie stać mnie na nie. Ale nie ukrywam, że poszukiwałem w sieci rozmaitych rozwiązań pod wyrażeniami: kwiaty online Szczecin. Rozważam nad takim podarkiem. ; )

Post Reply

Page: 1