magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Zaburzenia osobowości, a terapia psychodynamiczna - pytanie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Poznań
Czy ktoś z Was przypadkiem spotkał się kiedyś z terapiami psychodynamicznymi? Temat ostatnio bardzo mocno mnie zainteresował. Mam brata z zaburzeniami osobowości, któremu niestety stanardowe terapie psychologiczne specjalnie nie pomagają. Ostatnio usłyszałem jednak to takich właśnie nowoczesnych terapiach, podobno długo trwają, ale są niezłe efekty. Co myślicie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Osobiście uważam, że każda forma terapii, która ma szansę pomóc człowiekowi, jest godna spróbowania i poświecenia nawet dużych pieniędzy. Z zaburzeniami osobowości nie ma żartów, choć nie słyszałam osobiście o takich terapiach to bym spróbowała.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Warszawa
Sporo informacji na ten temat możesz sobie znaleźć tutaj http://uwazna-psycholog.pl/oferta/psychoterapia-dynamiczna. To bardzo ciekawe leczenie, opierające się na tym, że sprawcą naszych problemów jest brak odpowiedniej świadomości do tego co robimy i co do tego kim jesteśmy. Terapia prowadzona jest bardziej przez pacjenta, który jest zachęcany do otwierania się przed psychologiem. Naprawdę ciekawe leczenie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Poznań
O właśnie mnie chodziła po głowie Uważna Pracownia Terapii, bo tutaj dokładnie dowiedziałem się o tego typu terapii. Sporo ciepłych słów o tym słyszałem, leczone są różne zaburzenia psychiczne, w tym właśnie osobowość. Nikt nie miał styczności rozumiem?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Ruda Huta
Zobacz sobie tutaj http://uwazna-psycholog.pl/oferta/leczenie-zaburzen-osobowosci ile może być samych form zaburzenia osobowości, włos na głowie staje. Moja znajoma jest na takiej terapii i wyraźnie widać poprawę. Pracują tam profesjonalni terapeuci, wykorzystujący nowoczesne techniki terapeutyczne.

Post Reply

Page: 1