magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

Skomplikowana sprawa

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Piła
Raczej nie bywam na pogrzebach ale myślę że to skomplikowana sprawa przygotować coś w tym stylu. Nie znam poznańskich kamieniarzy i mam nadzieję że jeszcze długo nie poznam. Pogrzeb bliskiej osoby to musi być coś niesamowicie bolesnego. Nawet gdy się nie organizuje takiej uroczystości niewątpliwie człowiekowi jest niesłychanie smutno.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Poznań
Mi zaaranżowanie pogrzebu nie zajęło sporo czasu, pomagała mi znaczna większość rodziny. Natychmiast po śmierci brata, pojechałem do poznańskiego kamieniarza. Wtedy bardzo pomogła mi moja żona, ponieważ moi rodzice już od bardzo dawna nie żyli. Z moim bratem byłem w dobrej komitywie, i wcale mnie to nie zaskakuje, gdyż dojrzewaliśmy wspólnie. Do teraz przypominam sobie nasze wycieczki za miasto : )
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 56
Location: Ełk
Z własnego doświadczenia, doskonale wiem, że organizowanie pogrzebu zajmuje dużo czasu. Nieraz, kiedy chodzę na grób swojego ojca na cmentarz, jestem w stanie zaobserwować jak bardzo zmieniły się nagrobki. Poznańskie nagrobki z granitu prezentują się bardzo ładnie. Jestem szczęśliwy, że mój tata ma zadbany pomnik.

Post Reply

Page: 1