magiaszafy.pl

Forum dyskusyjne

DJ i wodzirej w jednym na wesele kogo polecicie z okolic Poznania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 72
Cześć, szukam na swoje wesele fajnego z pomysłami DJ, który posiada w swojej ofercie dobry repertuar i ciekawe dodatkowe atrakcję.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 25
Hej, ja na swoim weselu miała przecudownego DJ, jednocześnie wodzireja. Przeprowadził całe wesele, świetnie bawiąc gości. Z takich dodatkowych atrakcji to zorganizował gry dla dorosłych i dzieci, tak żeby było śmiesznie ale ze smakiem. Nazywa się Damian Nowaczyk i na pewno działa na terenie Poznania.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 6
Witaj! Ten Pan o którym wspomniała moja poprzedniczka grał również u mnie. Jest DJ i wodzirejem od wielu lat. Jego firma nazywa się Imprezja i działa na terenie Poznania, Wrocławia, Leszna i okolic.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 65
Location: Warszawa
Cześć, moim zdaniem najlepsza oprawa muzyczna to tylko u pana Damiana. Grał u mnie na weselu, świetnie dostosował muzykę do gości, podczas ustalania repertuaru brał pod uwagę nasze sugestie ale też sam dużo proponował. Możesz o nim więcej sobie poczytać na stronie: http://www.imprezja.pl/oprawa-muzyczna.html gdzie umieścił też spis gatunków, wokalistów, które proponuje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Poznań
Jako wodzirej Pan Damian jest najlepszy! Zorganizował świetne zabawy na weselu, inne niż te wszystkie tradycyjne. Oprawa muzyczna była świetna, dostosowywał się do gości i z takich dodatkowych atrakcji to zrobił oświetlenie sali.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Iława
Z dodatkowych atrakcji to ja zdecydowanie polecam Ci dym na weselu żebyś źle mnie nie zrozumiała, chodzi mi o tzw. taniec w chmurach. Pan Damian ma bardzo dobry sprzęt, który wytwarza ciężki dym utrzymujący się przy parkiecie a nie na całej sali.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 72
Właśnie o takim dymie na pierwszy taniec myślałam! Macie odnośnik do jego strony z ofertą wypożyczenia takiego sprzętu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 35
Location: Iława
On ogólnie przywozi ten sprzęt ze sobą, załatwia do niego lód w zależności od tego jaki chcecie. Tutaj na stronie masz wypisane szczegóły: www.imprezja.pl/ci%c4%99%c5%bcki-dym-na-wesele.html wraz z ceną i filmikiem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 30
Location: Rusinowice
Z dodatkowych atrakcji polecam ci załatwić animacje dla dzieci, z tego co wiem on też tym się zajmuje.

Post Reply

Page: 1